sobota 25. 5. 2024
4.21
ČeštinaEnglishEnglish (UK)DeutschFrançaisItalianoEspañolPolskiРусский язык
 

Le Palais Hotel

5-hvězdičkový hotel
Le Palais Hotel
Le Palais Hotel
Le Palais Hotel
Le Palais Hotel
Le Palais Hotel
Le Palais Hotel
Le Palais Hotel
Le Palais Hotel
Le Palais Hotel
Le Palais Hotel

Mapa

Praha » Prague City centre

Adresa

U Zvonařky 1, 120 00 Praha 2

Popis hotelu

Památkově chráněná budova Hotelu Le Palais Prague, pyšnící se originálními freskami známého českého malíře Luďka Marolda, byla původně postavena jako soukromá rezidence a v roce 1897 byla kompletně zrekonstruována ve stylu Belle Epoque. V roce 2002 se stala luxusním pětihvězdičkovým hotelem se 72 pokoji a apartmány. Současné dekorace a vnitřní architektura jsou dílem paní Veroniky Jurkowitsch, které se podařilo vytvořit ojedinělou kombinaci elegance, moderní techniky a smyslu pro detail.

Všech 60 velkolepě řešených pokojů a 12 luxusních apartmánů (dva z toho s vlastním krbem) se prezentují velmi elegantní a přátelskou atmosférou, která je umocněna luxusními mramorovými koupelnami a nabízejí tak prvotřídní ubytování. Pokoje a apartmány jsou zařízeny nejmodernějším vybavením, které doplňuje atmosféru a styl 19. století: klimatizace, telefon s přímou volbou, vysokorychlostní připojení k internetu, televize, DVD přehrávač a safe. Příjemným doplňkem vybavení pokoje je minibar, čajový a kávový servis, které jsou již obsaženy v ceně za ubytování.

Hotel Le Palais Prague je velmi hrdý na to, že od společnosti The Leading Hotels of the World získal prestižní ocenění Leaders Club Guest Recognition Award v roce 2004 a ocenění Leaders Club Gold Award v roce 2005.

Le Palais Hotel - ubytování

Kalendář
Kalendář

* značí povinné pole