neděle 21. 7. 2024
5.31
ČeštinaEnglishEnglish (UK)DeutschFrançaisItalianoEspañolPolskiРусский язык
 

Konference & Kongresové akce

Nejširší výběr lokalit, vlastní moderní rezervační a administrační systém, profesionální odborníci a kompletní zajištění potřebných služeb a subdodavatelských požadavků jsou hlavními důvody pro zaslání Vaší poptávky právě k nám.

Na základě specifikace Vašich požadavků připravíme selekci lokalit, optimálně se hodících pro Vaše zadání, nabídku souvisejícího programu a dle Vaší specifikace samostatně vyřešíme Vaše požadavky ohledně logistiky, F&B, A&V a VIP servisu.

Kompletní administrace každé rezervace se přehledně implementuje do našeho moderního na míru naprogramovaného rezervačního systému DCS/iCMS.

Systém DCS/iCMS přijímá objednávky klientů, které jsou okamžitě optimalizovány a upravovány pro konkrétní realizaci dle vstupních požadavků organizátora. V systému si objednavatel samostatně objednává nejen  ubytovací služby, doprovodný program, okružní jízdy, vstupenky na divadelní představení a koncerty on-line, ale registruje se i na další doprovodné programy. Systém automaticky umožňuje nejen registraci objednávky,  ale i on-line platbu klienta či klientů prostřednictvím plně zabezpečených bankovních platebních bran.

DCS/iCMS monitoruje potřebné statistiky o registracích, počtu přihlášených pro jednotlivé bloky a příslušné platby. Denně obnovuje požadované výstupy a díky tomu můžeme garantovat kompletní přehled nad aktuálním stavem celé rezervace. 

Díky letité zkušenosti a objemu realizovaných akcí disponujeme profesionální sub-dodavatelskou sítí s nabídkou optimálních cen.

Pro nezávaznou nabídku a kalkulaci zašlete prosím vaše požadavky na náš email: info@dc-service.com