sobota 20. 4. 2024
11.58
ČeštinaEnglishEnglish (UK)DeutschFrançaisItalianoEspañolPolskiРусский язык
 

Reklama na VisitPrague

Dámy a pánové,

Váš inzerát na stránkách Visitprague.cz osloví subjekty po celém světě, kteří hledají na internetu informace povětšinou spojené s jejich návštěvou hlavního města Prahy.

Spolu s již nabízenými službami incomingové turistiky v oblasti ubytování zde máte možnost k účinné prezentaci svých podnikatelských aktivit jako jsou např. turistické informace, galerie, musea, divadla, koncertní vystoupení, restaurace, vinárny, taverny, bary, kavárny, butiky, prodejny skla a upomínkových předmětů, casina, diskotéky, on - line prodej upomínkových předmětů, šperků, letenek apod. V neposlední řadě se též jeví jako zajímavá možnost prezentovat zde investiční možnosti, nabídky na koupi či pronájem realit či zájem o kontakt na zahraničního investora či spolupracovníka.

Server je díky své sedmijazyčné mutaci orientován na klienty z celého světa, mající zájem o obchodní či soukromý kontakt s Prahou a celou Českou republikou. Je optimální formou ke zprostředkování nabídek a kontaktů jak pro veřejné a obchodní subjekty, tak i pro soukromé osoby. Naším cílem je zařadit Visitprague.cz vždy na první místa všech renomovaných "světových" internetových vyhledávačů.

Jsme přesvědčeni, že prezentace na našich stránkách bude pro Vás a Vaši firmu zajímavým obchodním přínosem . Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Forma a realizace reklamy

Server VISITPRAGUE.CZ nabízí standardní prostor pro Vaši reklamu ve formě reklamních proužků (bannerů) o rozměru 157 x 64 bodů (GIF - statický nebo animovaný, nebo JPEG), které jsou umístěny exkluzivně převážně na naší "home page". Dále jsme pro Vás připravili možnost prezentace v jednotlivých sekcích našich stránek (restaurace, butiky, půjčovny aut, atd.) formou kompletní inzerce o Vaší činnosti, nebo možnosti propojení "linku" na Vaše vlastní www stránky. Naši odborní poradci s Vámi rádi zkonzultují Vaše přání a poradí Vám pro Vaši inzerci optimální variantu prezentace.

Reklama bude účtována v cenách za časová období (týdně, měsíčně) odpovídajícím způsobem - dle přání inzerenta. Je možné dodat vlastní reklamní proužek daných rozměrů nebo si jeho profesionální výrobu u nás objednat.

Každý z Vás má díky dnes všude rozšířeným a zdarma poskytovaným statistickým informacím možnost zjistit, kolik návštěvníků shlédlo Vaše vlastní stránky a taktéž kolik jich je shlédlo prostřednictvím visitprague.cz. V případě Vašeho zájmu Vám rádi zajistíme podrobné statistiky o počtu návštěvníků, kteří shlédli Váš reklamní proužek umístěný u nás a kolik ho ve skutečnosti odkliklo - můžete tak pozorovat úspěšnost Vaší reklamy po celou délku objednaného období.

Dále uvádíme ceník reklamy platný od 1.8.2010.

Umístění bannerů na serveru VISITPRAGUE.CZ v Kč/měsíc
Reklamní prostor Cena za měsíc
Hlavní stránka 28.000 Kč / 1.124 EUR
Sekce - Rubriky - Uvnitř oddílu 4.000 Kč / 160 EUR
Uvedené ceny jsou bez DPH 20%.

Umístění odkazů na server VISITPRAGUE.CZ v Kč/rok  
Typ odkazu Podstránka
Jednoduchý název firmy, adresa, telefony, fax, e-mail 1.500 Kč / 60 EUR
Propojení do Vašich stávajících www stránek 1.500 Kč / 60 EUR
Umístění foto (aktivní možnost zvětšení) 2.000 / 80 EUR
Umístění virtual tour (virtual-zoom technologie) 2.000 / 80 EUR
Uvedené ceny jsou bez DPH 20%.

Dámy a pánové, děkujeme Vám za čas, který jste věnovali shlédnutí naší nabídky.

Pro více informací a objednávku reklamy  nás prosím kontaktujte.. Děkujeme.

DC SERVICE
E-mail: info@visitprague.cz
Tel.: 00420 2 24 81 63 46
Fax: 00420 2 22 32 54 20

Pokud si budete přát projednat naši případnou spolupráci formou osobního jednání, rádi Vás v termínu, který Vám bude vyhovovat, navštívíme - v tomto případě vyplňte prosím příslušnou kolonku v přiložené objednávce.

Těšíme se na spolupráci, s úctou

společnost DC SERVICE.