sobota 25. 5. 2024
3.35
ČeštinaEnglishEnglish (UK)DeutschFrançaisItalianoEspañolPolskiРусский язык
 

Herrmes Hotel

3-hvězdičkový hotel
Herrmes Hotel
Herrmes Hotel
Herrmes Hotel
Herrmes Hotel
Herrmes Hotel
Herrmes Hotel
Herrmes Hotel
Herrmes Hotel
Herrmes Hotel

Mapa

Praha » 15 minutes to city centre

Adresa

Do Polí 844/9, 150 00 Praha 5-Jinonice

Popis hotelu

Tří-hvězdičkový, luxusní hotel Herrmes je moderní, designový a komfortní hotel s příjemnou atmosférou a profesionálním personálem. Individuální péče o všechny hosty je příjemnou povinností. Herrmes hotel nabízí 32 plně vybavených dvoulůžkových pokojů (jeden pokoj je bezbariérový). Parkoviště v hotelovém dvoře je zdarma pro hotelové hosty.
Hotel se nachází v blízkosti všech prostředků veřejné dopravy. Pouze 1 minuty od hotelu, můžete nalézt stanici metra Jinonice na trase B, nebo autobusovou zastávku. Letiště Praha je asi 10 minut jízdy autem, nebo 20 minut městskou hromadnou dopravou. Historické centrum je 7 minut jízdy metrem a nákupní centra Galerie Nové Butovice a Nový Smíchov jsou vzdáleny 5 minut jízdy.

Herrmes hotel je moderní budova, postavená v roce 2009. Hotel je plně klimatizován a nabízí všechny moderní vymoženosti. Cena pokoje zahrnuje snídani formou bufetu, internet a parkoviště. Hotelová hala nabízí televizní obrazovkou LCD, bar a WI-FI připojení. Recepce hotelu zajišťuje směnárnu. Milovníci nakupování si mohou koupit GUESS produkty v hotelém obchodě.

  • Praha-Ruzyně je 10 minut jízdy autem.
  • Dálnice D5 přes Plzeň - Rozvadov je 1 km a dálnice D1 přes Brno je 3 km daleko.

Herrmes Hotel - ubytování

Kalendář
Kalendář

* značí povinné pole