sobota 25. 5. 2024
4.18
ČeštinaEnglishEnglish (UK)DeutschFrançaisItalianoEspañolPolskiРусский язык
 

GreenYacht Hotel

4-hvězdičkový hotel
GreenYacht Hotel
GreenYacht Hotel
GreenYacht Hotel
GreenYacht Hotel
GreenYacht Hotel
GreenYacht Hotel
GreenYacht Hotel
GreenYacht Hotel

Mapa

Nejbližší místa

3,4 km Václavské náměstí
3,4 km Staroměstské náměstí
4,0 km Karlův most
Praha » 15 minutes to city centre

Adresa

Rohanský ostrov, 180 00 Praha 8

Popis hotelu

Čtyř „kotvičková“ (hvězdičková) GreenYacht Prague je největší golfová jachta světa, která čítá čtyři paluby.

Toto unikátní spojení sportu, zábavy a odpočinku je zakotveno na řece Vltavě jen 10 minut od centra. Každý se zájmem o golf, jachting, vysokou gastronomii a originalitu designu je na palubě vítán.

Na obytné ploše 2400 m2 nabízí golfYacht 34 originálních pokojů v jachetním stylu ve 3 různých typech kabin. Romantické pokoje, Luxusní pokoje a Prémiové pokoje. Dále zde naleznete originální restauraci s VIP salonkem, venkovní terasu a wellness centrum se dvěma saunami a nabídkou klasických i Thajských masáží.

Golfová – konferenční hala vybavená barem a třemi moderními tréninkovými golfovými simulátory si také zaslouží pozornost. Celá golfYacht je zastřešena týkovou palubou, na které je možné pořádat večírky nebo se jen tak slunit. Anebo přímo od baru odpálit golfový míček na přilehlý driving range.

Cílem GreenYacht není pouze nabídnout více než výše zmíněné a unikátní ubytování, ale také nadstandardní hotelové služby zahrnující prvotřídní gastronomii. Jachta nabízí také profesionální golfové lekce a možnost získání mezinárodní kapitánské licence na řízení rekreačních lodí, které je možné si na GreenYacht zapůjčit.
GreenYacht Hotel - ubytování

Kalendář
Kalendář

* značí povinné pole