sobota 25. 5. 2024
4.58
ČeštinaEnglishEnglish (UK)DeutschFrançaisItalianoEspañolPolskiРусский язык
 

Golden Well Hotel

5-hvězdičkový hotel
Golden Well Hotel
Golden Well Hotel
Golden Well Hotel
Golden Well Hotel
Golden Well Hotel
Golden Well Hotel
Golden Well Hotel
Golden Well Hotel
Golden Well Hotel
Golden Well Hotel
Golden Well Hotel
Golden Well Hotel
Golden Well Hotel

Mapa

Praha » Heart of Prague city centre » Prague Castle and Loreto area

Adresa

U Zlaté studně 166/4, 118 00 Praha 1

Popis hotelu

Hotel U Zlaté Studně je původní residence slavného astronoma Tycha de Brahe situována do inspirativního prostředí Malé Strany nabízející 17 luxusně vybavených pokojů a 2 nádherné apartmány odrážející historii doby císaře Rudolfa II. Pokoje tohoto intimního hotelu nabízejí svým hostům nádherné výhledy, luxusní ubytování, výjimečný servis a pohodlné vybavení.
Hotel U Zlaté Studně se nachází na Malé Straně přímo pod hradbami Pražského hradu, vedle palácových zahrad a v těsné blízkosti budov parlamentu. To činí tento hotel tichým bezpečným místem, jen pár kroků od největších pražských památek, jakými jsou Karlův most, palácové zahrady, kostel Sv. Mikuláše nebo Staroměstské náměstí. Hoteloví hosté mohou využít v letních měsících soukromý vchod císaře Rudolfa II. do zahrad Pražského hradu.

Všechny hotelové deluxe pokoje a pokoje vyšší kategorie nabízí našim hostům kouzelné výhledy na Prahu. Rustikální nábytek známé firmy Richelieu spolu s elegantním zařízením zvýrazňují dojem historie a bohatství dob minulých.
Poloha
Hotel U Zlaté Studně je umístěn na Malé Straně přímo pod Pražským hradem. V blízkosti hotelu se nachází mnoho slavných historických památek jako jsou Karlův most, Ledeburské zahrady, kostel Sv. Mikuláše a Staroměstské náměstí. V letních měsících mohou naši hosté, toužící po procházce v královských zahradách, využívat privátní vstup císaře Rudolfa II.
Hotel se nachází:
· 15 minut od pražského letiště Ruzyně
· 5 minut od Karlova Mostu
· 2 minuty od kostela Sv. Mikuláše a Malostranského náměstí
· 0 minut od Pražského hradu
Vybavení
V elegantní restauraci Terasa U Zlatá Studně si mohou hosté kromě výborného jídla užívat také krásných panoramatických výhledů na Prahu. Intimní prostory restaurace nabízejí 35 míst, v letních měsících otevřená střešní terasa má kapacitu 45 míst. Dopřejte si jedinečný gurmánský zážitek v příjemném prostředí s krásným výhledem na stověžatou Prahu.
Šéfkuchař Pavel Sapík se jako člen národního týmu ČR pyšní zlatou medailí ze světového šampionátu v Singapuru. Vyvážený výběr vín skvěle doplňuje menu a spolu s kvalitní obsluhou Vám zaručí neopakovatelný gastronomický zážitek.
Vybavení a služby
· Restaurace s jedinečným výhledem a mezinárodní kuchyní
· Salónek s rozmanitým občerstvením
· Pokojová služba
· Uvítací nápoj s osvěžujícími ručníky na příjezd
· Budíček s čajem nebo kávou a po 7:00 podávány s čerstvým pečivem
· DVD videotéka
· Směnárna
· Valet parkování
· Garáž
· Úschovna zavazadel
Business služby
· Vysokorychlostní Wi-Fi připojení na internet zdarma
· 24 hodin denně přístupné business centrum
· Fax a kopírovací služby
· Balení a posílání zásilek


Golden Well Hotel - ubytování

Kalendář
Kalendář

* značí povinné pole