sobota 25. 5. 2024
4.19
ČeštinaEnglishEnglish (UK)DeutschFrançaisItalianoEspañolPolskiРусский язык
 

Diplomat Hotel Prague

4-hvězdičkový hotel
Diplomat Hotel Prague
Diplomat Hotel Prague
Diplomat Hotel Prague
Diplomat Hotel Prague
Diplomat Hotel Prague
Diplomat Hotel Prague
Diplomat Hotel Prague

Mapa

Praha » 10 minutes to city centre

Adresa

Evropská 15, 160 41 Praha 6

Popis hotelu

Čtyřhvězdičkový hotel Diplomat Praha se nachází v diplomatické čtvrti v blízkosti Pražského hradu a nabízí 398 standardních/superior pokojů a apartmánů. K dispozici jsou také bezbariérové pokoje a patra pro nekuřáky.

Prostorné konferenční centrum s 16 sály je schopno pojmout až 820 osob a nabízí moderní audiovizuální techniku, multimediální zařízení a vybavení pro simultánní překlady.

Česká a mezinárodní kuchyně na Vás čeká v restauracích „Loreta“ a „CD Club“, rozmanitostí káv a moučníků Vás překvapí kavárna „Klimt“. Wellness club s výhledem na Pražský hrad nabízí možnost masáže, whirlpool, parní lázeň, solarium a fitness. O jedinečnou zábavu přímo v hotelu se postará krytá „Go Kart Arena“ se „Sport barem“. Nabídku doplňují služby „Business Service Centrum“, květinářství, kadeřnictví, obchod se suvenýry, půjčovna automobilů, garáže, concierge a směnárna.

Pokoje standard:Klimatizace, Sat TV, Pay TV, minibar, fén, telefon s přímou volbou, hlasová poštaPokoje superior:Klimatizace, Sat TV, Pay TV, minibar, fén, telefon s přímou volbou, trezor, mezinárodní zásuvky na 220V a 110 V, přípojka na internet, hlasová pošta, kava/čaj k dispozici

Hotel Diplomat nedisponuje třílůžkovými pokoji, pouze přistýlkami. Tyto však neposkytují dostatečný komfortpro dospělé osoby a jsou proto využívány výhradně pro děti.

Diplomat Hotel Prague - ubytování

Kalendář
Kalendář

* značí povinné pole