sobota 25. 5. 2024
3.47
ČeštinaEnglishEnglish (UK)DeutschFrançaisItalianoEspañolPolskiРусский язык
 

987 Praguehotel

4-hvězdičkový hotel
987 Praguehotel
987 Praguehotel
987 Praguehotel
987 Praguehotel
987 Praguehotel
987 Praguehotel
987 Praguehotel
987 Praguehotel
987 Praguehotel

Mapa

Praha » Heart of Prague city centre » Wenceslas Square area

Adresa

Senovážné náměstí 15, 110 00 Praha 1

Popis hotelu

987 Praguehotel se nachází v oblasti mezi moderním Václavským náměstím a historickým Starým městem. Hotel je umístěn pouze 5 minut chůze od hlavního vlakového nádraží a 30 minut jízdy autem od letiště Praha - Ruzyně. Historická část Prahy, včetně Obecního domu, Staroměstského náměstí, Karlova mostu a Židovského hřbitova, je vzdálena pouhých 10 - 15 minut chůze.

987 Praguehotel , který je umístěn v přenádherné oblasti pražského historického centra, představuje dramatickou a odvážnou invenci městské zástavby. Moderní, vtipný a důmyslný projekt z dílny Gca Architects, představuje brilantní propojení vlivů, které dodávají hotelu pocit energie, vitality a kouzla. Unikátní zařízení hotelu zahrnuje například interaktivní světelný displej na každém pokoji, který umožňuje hostům personalizaci jejich individuálního prostoru. Wi-Fi připojení zdarma.

Hotel nabízí celkově 80 pokojů a suitů. Všechny pokoje jsou pohodlně a vkusně zařízeny a nabízejí hostům pocit relaxačního luxusu. Všechny ložnice jsou vybaveny moderním vybavením, jakými jsou satelitní TV, individuálně nastavitelná klimatizace, telefon s přímou volbou, PC připojením nebo pokojový trezor.

V hotelovém lobby se dále nachází restaurace, bar, kulečník a přístupový bod na Internet. Hotel také nabízí klimatizovanou konferenční místnost.

987 Praguehotel - ubytování

Kalendář
Kalendář

* značí povinné pole