pátek 19. 1. 2018
18.28
ČeštinaEnglishEnglish (UK)DeutschFrançaisItalianoEspañolPolskiРусский язык
 

Kalendář kulturních akcí Praha

Kalendář kulturních akcí v Praze - zadejte data od-do :

Od Do

SIM NEBULA - SIGNAL IN RUDOLFINUM 16.2.-18.2.2018, vstupenky online

RudolfinumRudolfinum RudolfinumRudolfinum rudolfinumrudolfinum rudolfinumrudolfinum rudolfinumrudolfinum
Rudolfinum
Rudolfinum
rudolfinum
rudolfinum
rudolfinum

Mapa

» Mapa Prahy

Dobrý den, děkujeme za návštěvu naší stránky.

Zde si můžete on-line objednat vstupenky na divadelní, koncertní a jiná kulturní představení v Praze či jiných městech a pohodlně zaplatit pomocí Vaší platební karty (Visa, MasterCard). Tato služba se setkává s Vašim velkým ohlasem, a proto je rozšířena o doručování objednaných divadelních a koncertních lístků až do Vašeho hotelu v Praze, kde Vám budou předány (v případě, Vašeho přání), nebo budou připraveny v naší kanceláři v centru Prahy.Nově jsme pro některá divadelní představení zavedli E-Vstupenky - ty Vám budou obratem zaslány emailem

Vyberte si Vám vyhovující termín představení, počet požadovaných vstupenek, atd..

Všechna Vámi poskytnutá osobní data a informace o platební kartě jsou chráněna proti zneužití mezinárodním bezpečnostním protokolem EV SSL (Extended Validation Secure Socket Layer), který naše webové stránky vlastní a proto se Vámi poskytnuté údaje nedají zneužít (jsou zašifrovány).
Samotná platba za Vaše vstupenky bude potvrzena a uhrazena ihned.Zakoupené vstupenky není možné stornovat.
Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme Vám příjemný pobyt v Praze a krásný kulturní zážitek. Pro Váš pobyt v Praze si Vám dovolujeme nabídnout využití ostatních naších služeb (ubytování on-line, transfery, okružní jízdy apod.) Spokojenost našich klientů je naší prioritou.

S úctou,
Production and Tickets Department
Visitprague.cz

Rudolfinum - concerts

Namesti Jana Palacha 1
110 00 Praha 1

Rudolfinum (Dům umělců)

Poslechněte si nesmrtelnou hudbu Bedřicha Smetany, Antonína Dvořáka a Petra Iljiče Čajkovského v podání Symfonického orchestru Českého rozhlasu vedeného dirigentem Janem Kučerou a spojte sluchový zážitek s vizuální hostinou. Během koncertu ožijí stěny Rudolfina originální padesátiminutovou videomappingovou projekcí, která vznikla jedinečnou spoluprací 11 mezinárodních umělců z 6 zemí světa pod uměleckým vedením Amara Mulabegoviče z kreativního studia The Macula.

Expresivní futuristická vizuální báseň je šitá na míru výjimečnému architektonickému prostoru i hudbě českých a světových klasiků.

KONCEPT:

Amar Mulabegović / The Macula

PRODUCENT:

Martin Pošta / SIGNAL festival

VIZUÁLNÍ UMĚLCI:

Amar Mulabegović, Can Büyükberber, Osman Koç, Federico Eero Pelat Supranutz, Deniz Kader & Candas Sisman from Nohlab, Simon Jones from SR partners, Istvan Chaotic Atmospheres, Jan ‚Slejdy‘ Sládečko, Jan Šíma, Petr Foltera, Jakub Zuščín

HUDBA:

Dirigent: Jan Kučera
Orchestr: Symfonický orchestr Českého rozhlasu

REPERTOÁR:

Bedřich Smetana: Vltava /z cyklu Má vlast/
Antonín Dvořák: Largo /2. věta symfonie Z Nového světa/ a předehra Karneval
Petr Iljič Čajkovskij: 2. věta symfonie Patetická


Novorenesanční budova postavená v letech 1876 - 1884 (architekti J. Zítek,J. Schultz). Původně zde byla obrazová galerie,muzejní sbírky a koncertní síň; v letech 1918 - 1938 a 1945 - 1946 sloužila Národnímu shromáždění, od r. 1946 je sídlem České filharmonie. Hlavní sál - Dvořákova síň - je světově proslulý každoročními koncerty hudebního festivalu Pražské jaro.
Pro tento koncert platí tyto platební a storno podmínky: Platba za vstupenky bude uskutečněna ihned po Vaší objednávce. Poté Vám prostřednictvím e-mailu zašleme potvrzení včetně rezervačního čísla. Vstupenky budou doručeny na recepci Vašeho hotelu v Praze nebo připraveny k vyzvednutí v naší kanceláři v centru Prahy. Vámi zakoupené vstupenky již bohužel nebude možné vrátit a platbu stornovat. 
V případě požadavku o zaslání vstupenek poštou na Vámi udanou adresu, Vám budou tyto vybranou dopravou zaslány.Zásilka je pojištěna. 

Rezervace - termíny představení:

pátek 16. 2. 2018 v 18.00 hodin SIM NEBULA - SIGNAL IN RUDOLFINUM Objednat  
pátek 16. 2. 2018 v 20.00 hodin SIM NEBULA - SIGNAL IN RUDOLFINUM Objednat  
sobota 17. 2. 2018 v 18.00 hodin SIM NEBULA - SIGNAL IN RUDOLFINUM Objednat  
sobota 17. 2. 2018 v 20.00 hodin SIM NEBULA - SIGNAL IN RUDOLFINUM Objednat  
neděle 18. 2. 2018 v 18.00 hodin SIM NEBULA - SIGNAL IN RUDOLFINUM Objednat  
neděle 18. 2. 2018 v 20.00 hodin SIM NEBULA - SIGNAL IN RUDOLFINUM Objednat