pondělí 5. 6. 2023
11.11
ČeštinaEnglishEnglish (UK)DeutschFrançaisItalianoEspañolPolskiРусский язык
 

Kalendář kulturních akcí Praha

Kalendář kulturních akcí v Praze - zadejte data od-do :

Od Do

PRAGUE ROCKS MAROON 5 koncert Praha 21.6.2023, vstupenky online

prague rocksprague rocks

Mapa

Dobrý den, děkujeme za návštěvu naší stránky.

Zde si můžete on-line objednat vstupenky na divadelní, koncertní a jiná kulturní představení v Praze či jiných městech a pohodlně zaplatit pomocí Vaší platební karty (Visa, MasterCard). Tato služba se setkává s Vašim velkým ohlasem, a proto je rozšířena o doručování objednaných divadelních a koncertních lístků až do Vašeho hotelu v Praze, kde Vám budou předány (v případě, Vašeho přání), nebo budou připraveny v naší kanceláři v centru Prahy.Nově jsme pro některá divadelní představení zavedli E-Vstupenky - ty Vám budou obratem zaslány emailem

Vyberte si Vám vyhovující termín představení, počet požadovaných vstupenek, atd..

Všechna Vámi poskytnutá osobní data a informace o platební kartě jsou chráněna proti zneužití mezinárodním bezpečnostním protokolem EV SSL (Extended Validation Secure Socket Layer), který naše webové stránky vlastní a proto se Vámi poskytnuté údaje nedají zneužít (jsou zašifrovány).
Samotná platba za Vaše vstupenky bude potvrzena a uhrazena ihned.Zakoupené vstupenky není možné stornovat.
Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme Vám příjemný pobyt v Praze a krásný kulturní zážitek. Pro Váš pobyt v Praze si Vám dovolujeme nabídnout využití ostatních naších služeb (ubytování on-line, transfery, okružní jízdy apod.) Spokojenost našich klientů je naší prioritou.

S úctou,
Production and Tickets Department
Visitprague.cz

Airport Prague Letnany - letiště Praha-Letňany

Hůlkova 16
197 00 Praha 9 - Kbely


PRAGUE ROCKS - MAROON 5, GWEN STEFANI, JAMES BAY, DELTA GOODREM, RAG'N'BONE MAN - přijíždí do Prahy !  Další: D.Y.K., Lake Malawi..


Online prodej vstupenek včetně zaslání vstupenek do hotelu či na Vaši domácí adresu.
Online Rezervace: Pro tento koncert platí tyto platební a storno podmínky: Platba za vstupenky bude uskutečněna ihned po Vaší objednávce. Poté Vám prostřednictvím e-mailu zašleme potvrzení včetně rezervačního čísla. Vstupenky budou doručeny na recepci Vašeho hotelu v Praze nebo připraveny k vyzvednutí v naší kanceláři v centru Prahy. Vámi zakoupené vstupenky již bohužel nebude možné vrátit a platbu stornovat. 
V případě požadavku o zaslání vstupenek poštou na Vámi udanou adresu, Vám budou tyto formou doporučeného dopisu s pojištěním zaslány. V tom případě uveďte tento požadavek „POŠTOU“ při vyplňování rezervačního formuláře do kolonky „poznámka“. Zásilka je pojištěna.

Letiště Letňany se nachází 5 minut chůze od stanice metra linky C Letňany. Po výstupu z metra pokračujte směrem k výstavišti podél odjezdových stání autobusů do Letňan směrem k výstavišti PVA. Po pravé ruce uvidíte travnaté plochy letiště, pokračujte vpravo podél letiště směrem k bílému hangáru Aeroklubu Praha Letňany. Dobrým orientačním bodem je také věž letiště, která stojí v sousedství hangáru.


Rezervace - termíny představení:

středa 21. 6. 2023 v 13.00 hodin PRAGUE ROCKS - MAROON 5, GWEN STEFANI, DELTA GOODREM, RAG'N'BONE MAN and Others Objednat